pátek 25. dubna 2014

JE TOHO NA MĚ TROCHU MOC...

Dospěla jsem do fáze, kdy si otevřeně přiznávám, že je na mě toho strašně moc...člověk by chtěl, ale chuť není...Neměla jsem sílu ani psát na blog. Mezitím jsem stihla vymalovat a uklidit celý barák,  klasika navštívit logopedii, Matějovu sedmiletou prohlídku, narozeniny obou dětí, Velikonoce, velikonoční dílny ve školce, kde jsem učila děti a maminky děrované vejce barvené voskem,  zahrada , kde na mě volá práce z každého rohu (pohnojeno mám jen 1/3trávy), včera jsem do půl deváté sadila kytky do truhlíků ....Přiznám se že mám v koupelně pořád zacákané okno od malby a ne a ne se k tomu dostat a hlavně donutit. Ještě jsem stačila vyzvednout dva dopisy z úřadu práce o odložení naší žádosti o příspěvek na péči a průkazku ZTP.
O práci ani nemluvím , tak to flákám jak se dá....

Co s tím??
Náhodou jsem v televizi shlédla rozhovor o prokrastinaci , o které jsem již dříve četla z blogu Moniky... asi je to můj případ.....
Vždy mám problém kde začít...

Matěje momentálně učím za pochodu, třeba jako včera u mne v práci na počítači...

Spočítej vajíčka, spočítej slepičky  :-)  já vím jsme trochu pozadu, velikonoce už byly

Hanička má za sebou třídní předehrávky na klavíru, včera přišla s termínem postupových zkoušek, které musíme sladit s termínem školky v přírodě....

Klasické starosti nás maminek s dětmi.....a naši muži , sice vydělávají penízky (to my se chodíme do práce jen bavit :-)) ale tyhle věci neřeší a když řeknu vždyť jsem ti to říkala , odpověď zní  " já zapomněl" ....2 komentáře:

 1. Ahoj, pozor na to, hrozí ti vyhoření. Nauč se udělat si čas jenom pro sebe. Život s dětmi s PAS je běh na dlouhou trať a všem nám hrozí vyčerpání. Čert vem nějaké neumyté okno, to hoď za hlavu. Zkus přehodit některé povinnosti na někoho jiného, já se to také musela naučit. A protože mám staré a nemocné rodiče, využívám asistence. našla jsem si studentku, tenkrát chodila na gymnázium, teď již studuje speciální pedagogiku, na magistru. A když má Járu, vím, že je o něho postaráno a dělám si co chci a co je třeba. I pracuji, ale je to v klidu:-)
  A o prokrastinaci bych ti mohla dlouho vyprávět:-)))

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Ahojky Moni, díky za koment.....zaplať pánbůh mám babičku, která mi opravdu pomůže kdy může....ale máš pravdu že je to běh na dlouhou trať.... člověk se asi musí dostat až do krajního stavu aby vše znovu přehodnotil :-)

   Vymazat